زندگی در قبرس

بیشتر اشخاص خواستار گذراندن ساعاتی در یک روز آفتابی در ساحل های ماسه ای هستند. قبرس با داشتن 300 روز آفتابی و آسمان آبی و ساحل های ماسه ای سفید امکان اینگونه لذتی را برای شما امکان پذیر میکند.

آفتاب مدیترانه همراه با مهمان نوازی اهل محل و غذاهای عالی با قیمت مناسب و مناظر زیبا شما را متقاعد خواهد کرد که گذراندن

روزهایی در قبرس را در برنامه فراغت خویش قرار دهید.

دانشگاه ها

با داشتن 5 دانشگاه قبرس شمالی دانشجویانی از 50 کشور مختلف که تعدادی از آنها عبارتند از انگلستان- آلمان- سودان- مصر- ایران و غیره در خود جای میدهد.

در زمانی که بیشتر کشور ها از آلودگی های صوتی- آبی و هوایی رنج میبرند در این کشور شما میتوانید در آرامش بسر برید بطوریکه بعضی از دانشگاه ها فقط 5 دقیقه تا ساحل فاصله دارند

کلوپ ها

کلوپ ها و مکان های تجمع همگی بوسیله دانشجویان ایجاد شده و اداره میشود و این امکان را به آنها میدهد که بتوانند از لحاظ سنت ها - اجتماعی و علمی رشد قابل توجهی داشته باشند.

فستیوال ها

تمام دانشگاه ها سالانه فستیوال هایی را اندازی میکنند که از خوانندگان و هنرمندان معروف دعوت میکنند تا هنرهایشان را به معرض نمایش بگذارند. این فستیوال ها نیز توسط دانشجویان را اندازی و اداره میشود.

سفر به قبرس

طلوع آفتاب استشمام یاسمن و آویشن وحشی، در جنگل صنوبرهای معطر یا تاکستانهای زیبا قدم برداشته ، شنا را در آبهای گرم و نیلگون دریای مدیترانه تجربه کنید. از معابد یونانیان ، کلیسا های بیزانسی و آثار هنری هزاران ساله دیدن کنید. به تفریحاتی چون گلف، دوچرخه سواری ، ورزشهای آبی و پیاده روی در حومه شهر مشغول شوید.

روزها با طبیعت یکی شوید و زندگی زنده شب ها را تماشاگر باشید و تعطیلات خود را مملواز نشاط با جنبه های فراوان زندگی و تفریحات قبرس سازید.

قبرس، خلاصه شده تمام دنیا در منطقه ای کوچک است. هم اکنون همه را با هم تجربه کنید!

با قدم زدن در سواحل به یاد ماندنی مدیترانه پای خود را در لابلای شن و ماسه ها فرو کنید و آفتاب را برروی پوست خود احساس نمایید وهمزمان به دریای پرتلالو و نیلگون مدیترانه با منظره زیبای کشتی- های شناور بر آن بنگرید.

برای داشتن یک تعطیلات خوب در سواحل دریا با اب و هوایی مفرح ، محیط امن و ارام و با نشاط به ندرت بتوان جایی بهتر از قبرس را یافت. سواحل متنوع قبرس شما را در انتخاب ساحل مورد نظر خود راضی خواهد ساخت.

سواحلی با ماسه های طلائی ،آبهای فیروزه ای با عمق کم وخلیج های کوچک با صخره های بیرون زده از آب محل زیبا و مناسبی برای کند و کاش اعماق آب و یا غواصی خواهد بود

نظر بدهید